0918 316 281
 

Pesto Vegan BIO 190g

  • 3.09 € with Tax
  • 2.58 € ex Tax

Weight: 190.00g

Brand:

Product Code: 4003

EAN: 8001060033559

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Vegánska bazalková omáčka.

Vegánske Pesto je znamením modernej, zdravej doby. Vhodné je pre tých, ktorí chcú nasledovať zdravú a chutnú stravu. Má krémovú textúru, vyznačuje sa intenzívnou chuťou.

Je bez mlieka a pšenice, ale stále plné chuti. Rovnako ako klasické bazalkové pesto, aj tento recept má autentickú chuť a textúru: namiesto odstraňovania prísad sa využili znalosti odborníkov zo Saclà na nájdenie ideálnej výmeny - tofu - perfektné v kombinácii s bezlepkovými alebo celozrnnými cestovinami alebo ako základ omáčky na pizzu; pridajte ho aj do dresingu na šalát alebo zeleninu.

Zloženie: slnečnicový olej, bazalka 34%, Tofu 7% (voda, semená sójových bôbov), hnedý cukor, kešu oriešky 3.7%, soľ, zemiaky, píniové oriešky, regulátor kyslosti: kyselina mliečna, organické prísady.
Bez lepku

Výživové hodnoty na 100g výrobku: energia 1700kJ / 412kcal, tuky 40g - z toho nasýtené mastné kyseliny 4.8g, sacharidy 10g - z toho cukry 5.6g, bielkoviny 2.7g, vláknina 1.7g, soľ 3.3g .
Sacla Vegan Pesto
Sacla
SACLÀ
Talianska spoločnosť Saclà bola založená v roku 1939 rodinou Ercole a už od svojho vzniku vložila politiku výlučne do kvality. Spojila vášeň, tradíciu a tie najkvalitnejšie ingrediencie, aby vždy priniesla na váš stôl tie najlepšie pochúťky, ako sú nakladaná zelenina, lahodné olivy či chutné omáčky, ktoré interpretujú a obohacujú najlepšiu taliansku gastronomickú tradíciu o typický štýl receptov Saclà. Dnes sú produkty Saclà známe po celom svete, spoločnosť dosiahla medzinárodnú prítomnosť na viac ako 60 trhoch so sieťou distribútorov a partnerov, no zostala rodinnou spoločnosťou, ktorú dnes riadi druhá a tretia generácia rodiny Ercole. Ich vášeň a láska k autentickému talianskemu jedlu zostáva hnacou silou technologického pokroku a inovácií nových produktov.