0918 316 281
 

About Us


DELIKATESY ZO SVETA

Tento internetový obchod zabezpečuje špecialista na svetové delikatesy, spoločnosť INTERCIBUS s. r. o.

Spoločnosť INTERCIBUS s. r. o. sa zaoberá distribúciou potravinárskych výrobkov ako sú mozzarella, parmezán, Grana Padano, cestoviny, Prosciutto Crudo a iných.

Dodávame potraviny od talianskych výrobcov, ale ponúkame aj delikatesy od známych európskych spoločností. Medzi mnohé nami dodávané značky patrí napríklad GRANAROLO, DIVELLA, ZANETTI, RANA, MENÚ, CASA MODENA a iné. Našim cieľom je predávať čo najkvalitnejšie produkty za dostupnú cenu. Našou politikou však nie je predávať produkty s nízkou cenou na úkor kvality. Myslíme si, že zákazník si radšej priplatí za kvalitný produkt, ktorý mu zaručí kvalitný výsledok pri poskytovaní gastronomických služieb, ako aj na domácom stole.

Spoločnosť INTERCIBUS s. r. o. vznikla v roku 2013 a jej kolektív tvoria ľudia s dlhoročnými skúsenosťami z potravinového sektora.

Počas nášho pôsobenia sme sa etablovali do väčšiny obchodných sietí na Slovensku, ale aj v Čechách. Zároveň sme svojou ponukou oslovili nemalé percento reštaurácií, či pizzerií na celom Slovensku, ktoré sa venujú (nielen) talianskej kuchyni a ktoré chcú svoje gastronomické diela pripravovať z originálnych, špičkových produktov. V našej ponuke nájdete takmer všetky výrobky a suroviny potrebné k výrobe kvalitných jedál. Samozrejme sa snažíme vyhovieť aj náročnejším zákazníkom, ktorí majú záujem o produkty, ktoré nemáme bežne v ponuke.

Tiež zabezpečujeme všetko pre prípravu chutnej kávy - od špičkových strojov na prípravu kávy až po samotnú šálku kávy. Spolupracujeme s radou kaviarní z celého Slovenska, ktorým samozrejme poskytujeme naše vedomosti aj servis.
SLEDUJTE NAŠE NOVINKY