0918 316 281
 

Mediterranean Tonic Water Eloise 200ml Cipriani

  • 1.89 € with Tax
  • 1.58 € ex Tax
This product has a minimum quantity of 4

Weight: 0.20L

Brand:

Product Code: 9011

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 24
Tonic Eloise.

Cipriani Eloise Tonic Water je rafinovaná tonická voda so sviežim a aromatickým profilom, navrhnutá tak, aby dokonale dopĺňala tie najlepšie giny a liehoviny. Stelesňuje stredomorský životný štýl, evokujúci typické vône talianskeho leta. Ideálna na dodanie jemného a ovocného tónu všetkým nápojom.

Táto tonická voda bez farbív, alergénov a GMO zachytáva podstatu pobrežia Stredozemného mora. Vyznačuje sa výraznou horkosťou chinínu, ktorá umocňuje celkový zážitok z pitia. Naplnený citrónom a mandarínkou dodáva osviežujúcu chuť a nádych sladkosti a dodáva nápoju nádych jemnosti. Jeho aróma evokuje typické vône letných stredomorských krovín.

Vďaka svojmu čistému vzhľadu a jemnému šumeniu je tonická voda Eloise od Cipriani vytvorená tak, aby pozdvihla zážitok z pitia a poskytla dokonalú harmóniu chutí, ktorá bude sprevádzať vaše obľúbené liehoviny alebo vytvoriť sofistikované koktaily.

Zloženie: voda, cukor, oxid uhličitý, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; sicílsky citrusový nálev 0.1%, extrakt z kôry mochna 0.08%, prírodné arómy.

Výživové údaje na 100ml výrobku: energia 157kJ / 37kcal, tuky 0g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0g, sacharidy 8.7g - z toho cukry 8.7, vláknina 0g, bielkoviny 0g, soľ 0g.
ODBER IBA PO BALENIACH. OBJEDNÁVAJTE KUSY V POČTOCH 4, 8, 12, 16, 20, 24 ...
Cipriani Tonic