0918 316 281
 

San Benedetto Sanguinella Allegra Rossa 1,5L

  • 1.49 € with Tax
  • 1.24 € ex Tax

Weight: 1.50L

Brand:

Product Code: 9032

EAN: 80007883

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Sýtený nápoj s fantastickou chuťou červeného pomaranču. Autentická chuť zaručená historickou talianskou spoločnosťou.

červený pomaranč
Svieži, živý a úprimny: Allegra Rossa San Benedetto je nealkoholický sýtený nápoj so skutočným pomarančovým džúsom. Pútavá chuť s výbušnou vitalitou, červená s čistou vášňou, ktorá vás dokáže nadchnúť, kým uhasí váš smäd!
Sýtený nealkoholický nápoj so zníženým obsahom kalórií s cukrami a sladidlom.

Zloženie: voda, pomarančová šťava z koncentrátu 12%, fruktózovo-grukózový sirup, cukor, oxid uhličitý, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina ortofosforečná; arómy, antioxidant: kyselina askorbová; konzervačná látka: sorban draselný; soľ, sladidlo: sukralóza; stabilizátor: E445; farbivo: beta karotén.

Výživové údaje na 100ml výrobku: energia 90kJ / 21kcal, tuky 0g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0g, sacharidy 4.7g - z toho cukry 4.7g, bielkoviny 0.1g, soľ 0.02g.


san benedetto
San Benedetto
V roku 1956 začalo San Benedetto plniť do fliaš vody prameňov Guizza a San Benedetto. Za niečo vyše 30 rokov sa z malej lokálnej spoločnosti stala spoločnosť, ktorá je známa a oceňovaná vo viac ako 100 krajinách po celom svete. San Benedetto je prvou spoločnosťou na referenčnom trhu s výlučne talianskym kapitálom. Dnes ponúka širokú škálu produktov, ktoré spĺňajú rôzne potreby neustále sa vyvíjajúceho trhu.
Z prastarého zdroja ostala hodnota: vytvoriť pohodu pre všetkých.