(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

KIMBO Cialde Compostabili - Espresso Napoletano, 15 cialde

  • 4.79 € with Tax
  • 3.99 € ex Tax

Weight: 109.50g

Brand:

Product Code: 4063

EAN: 8002200142803

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 8
Porciovaná káva KIMBO, 15 porcií.
KIMBO

Zmes starostlivo vybraných kvalitných káv, pražených podľa autentickej neapolskej tradície na výrobu espressa s intenzívnou krémovosťou, rozhodujúcou chuťou a bohatou arómou.

Balenie obsahuje 15 porcií 7 gramových kompostovateľných kávových vankúšikov
cialde

... ktoré sú certifikované spoločnosťou TUV Austria ako OK COMPOST, teda sú aj priateľské k planéte.


KIMBO Espresso Napoletano je zmes starostlivo vybraných jemných kávových zmesí pečených podľa tradičnej Neapolskej receptúry. Káva je lahodne smotanová, má silnú chuť a bohatú arómu. Tvoria ju zmesi Arabica a Robusta zo strednej a južnej Ameriky a z Ázie.

K porciovanej káve KIMBO Espresso Napoletano vám ponúkame kávovar Lolita CA.
KIMBO
KIMBO
Kvalita kávy Kimbo začína na kávových plantážach. Je to kvalita surovín, továrne a technológií, umné miešanie, tradičné praženie, ideálne balenie pre zachovanie všetkých vlastností, ktoré z Kimba robia jedinečnú kávu. A predovšetkým je to kvalita ľudí, ktorí pracujú, aby to všetko zaručili. Byť schopný automatizovať kedysi remeselné procesy, ako je praženie a miešanie, bol úspech. Ale aj tu je ľudská zložka zásadnou ako pre riadenie procesov praženia, tak pre vytváranie zmesí kombináciou vzácnych a veľmi odlišných kvalít vždy ideálnym spôsobom, aby bola kvalita kávy Kimbo konštantná. Prácu odvádzajú špičkové technológie, ale stále sú to skúsenosti a talent, ktorý riadi vývoj.

KIMBO
Poslaním Kimbo je šíriť taliansku kávu po celom svete a sprístupňovať na národnom i zahraničnom trhu kvalitný produkt, inšpirovaný neapolskou tradíciou, autenticky vyrobený v Taliansku, vyrobený najpokročilejšími technológiami, rešpektujúcimi ľudí a životné prostredie. Je to práca s nasadením a vášňou pre zachovanie a posilnenie talianskeho espressa, interpretácia vývoja zvykov a chuti tak, aby ponúkla produkt, ktorý je vždy aktuálny.

Káva Kimbo je venovaná tým, ktorí oceňujú bohatstvo nuansy, odlišnosti, detailov; tým, ktorí venujú náležitú úctu každej káve dňa.