0918 316 281
 

Panettone Regal Cioccolato 750g LATTA

  • 24.99 € with Tax
  • 20.83 € ex Tax

Weight: 750.00g

Brand:

Product Code: 5043

EAN: 799729011557

Availability: Unavailable, seasonal product

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Panettone je sladká vianočná špecialita, originálna talianska pochúťka pôvodom z Milána. Počas sviatkov je táto špecialita obľúbená už po celom svete. 

panettone
Prirodzene kvasený výrobok s vysokým tvarom typickým pre Panettone, povrch má narezaný priečnym rezom. Žlté cesto je obohatené o sicílsku pomarančovú kôru, céder Calabria Diamond a hrozienka Sultana s madagaskarskou mananara vanilkou.

Panettone sa podáva krájané na vertikálne kúsky spoločne s teplými nápojmi alebo sladkým vínom, vhodné sú aj likéry typu Amaretto. V niektorých talianskych regiónoch sa podáva aj s mascarpone či zabaione.


Zloženie:
Jemná pšeničná múka typu "0", kvapky horkej čokolády 17% [kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, prírodné arómy. Kakao min.: 51%], čokoládová smotana 15% [cukor, voda, glukózový sirup, horká čokoláda 5% (kakaová hmota, cukor, nízkotučný kakaový prášok), sušené odstredené mlieko, sladené vaječné žĺtky, maslo (mlieko), etylalkohol, zahusťovacia látka: upravený škrob; kakaový prášok 2%, konzervačná látka: sorban draselný], čerstvé vajcia z voľného chovu v Taliansku, cukor, prírodné kváskové droždie (pšenica), čerstvé maslo 7% (mlieko), čerstvé vaječné žĺtky z vajec z voľného chovu v Taliansku, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín rastlinného pôvodu, sicílsky med z divokých kvetov, čerstvé mlieko 1%, čerstvá smotana 1% (mlieko), integrálna morská soľ Cervia, kakaové maslo, prírodná vanilka Mananara z Madagaskaru 0,2% (Prezídium Slow Food), prírodné arómy.

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1634kJ / 463kcal, tuky 20g - z toho nasýtené mastné kyseliny 12g, sacharidy 47g - z toho cukry 28g, vláknina 2.3g, bielkoviny 7.1g, soľ 0.54g.
Tento výrobok je u nás v predaji iba počas veľkonočných a vianočných sviatkov a objednávky prijímame iba v týchto obdobiach.
panettone