(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

KIMBO UNIQUE 1kg

  • 23.90 € with Tax
  • 19.92 € ex Tax

Weight: 1.00kg

Brand:

Product Code: 4061

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Jemne pražená neapolská zrnková káva intenzívnej vôňe.

KIMBO
Zmes pražených kávových zŕn vypestovaných v Brazílii, Salvadore, Indii a na Jáve.

Káva intenzívnej vôňe s tónmi sušeného ovocia a korenia.
Káva KIMBO Unique je zložená z vybraných kávových zmesí Arabiky a Robusty.

Zloženie: zmes kávových zŕn Arabica 80% a Robusta 20%.
Balené v ochrannej atmosfére.
KIMBO
KIMBO
Kvalita kávy Kimbo začína na kávových plantážach. Je to kvalita surovín, továrne a technológií, umné miešanie, tradičné praženie, ideálne balenie pre zachovanie všetkých vlastností, ktoré z Kimba robia jedinečnú kávu. A predovšetkým je to kvalita ľudí, ktorí pracujú, aby to všetko zaručili. Byť schopný automatizovať kedysi remeselné procesy, ako je praženie a miešanie, bol úspech. Ale aj tu je ľudská zložka zásadnou ako pre riadenie procesov praženia, tak pre vytváranie zmesí kombináciou vzácnych a veľmi odlišných kvalít vždy ideálnym spôsobom, aby bola kvalita kávy Kimbo konštantná. Prácu odvádzajú špičkové technológie, ale stále sú to skúsenosti a talent, ktorý riadi vývoj.

KIMBO
Poslaním Kimbo je šíriť taliansku kávu po celom svete a sprístupňovať na národnom i zahraničnom trhu kvalitný produkt, inšpirovaný neapolskou tradíciou, autenticky vyrobený v Taliansku, vyrobený najpokročilejšími technológiami, rešpektujúcimi ľudí a životné prostredie. Je to práca s nasadením a vášňou pre zachovanie a posilnenie talianskeho espressa, interpretácia vývoja zvykov a chuti tak, aby ponúkla produkt, ktorý je vždy aktuálny.

Káva Kimbo je venovaná tým, ktorí oceňujú bohatstvo nuansy, odlišnosti, detailov; tým, ktorí venujú náležitú úctu každej káve dňa.