(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Decaffeinated coffee 250g KIMBO

  • 5.87 € with Tax
  • 4.89 € ex Tax

Weight: 250.00g

Brand:

Product Code: 4040

EAN: 8002200301415

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 12
100% čistej mletej praženej kávy KIMBO bez kofeínu.

KIMBO
Vynikajúca káva bez kofeínu, ktorá chráni bohatú arómu a plnohodnotnú chuť klasického Espressa.

Čerstvá jemne mletá káva KIMBO je ideálna pre použitie v kávovaroch, filtračných strojoch, moka a espresso strojoch. Je balená vo vákuu, aby sa zaručila rovnaká sviežosť ako v deň, kedy bola pečená. Zaručuje vynikajúcu tradičnú neapolskú chuť známu po celom svete!
Nemusí obsahovať kofeín, ale táto pražená mletá káva sa vo všetkých ostatných smeroch vyrovná klasickej káve: pražená do jedného tónu, voňavá a aromatická; káva belloebbuono (okamžite vynikajúca), nech sa na ňu pozriete hocijako!
   Perfektná pre espresso aj cappuccino.
   Stredne prepražená
   Plné telo s bohatou a hladkou chuťou
   Intenzita 9/13
   Aróma 5/6
   Telo 4/6
Zloženie: zmes mletých kávových zŕn Arabica a Robusta.
Káva vyrobená s pokročilým extrakčným procesom, ktorý zbavuje zmes kofeínu. Kofeín nepresahuje 0,10%.
Balená v ochrannej atmosfére.
KIMBO
KIMBO
Kvalita kávy Kimbo začína na kávových plantážach. Je to kvalita surovín, továrne a technológií, umné miešanie, tradičné praženie, ideálne balenie pre zachovanie všetkých vlastností, ktoré z Kimba robia jedinečnú kávu. A predovšetkým je to kvalita ľudí, ktorí pracujú, aby to všetko zaručili. Byť schopný automatizovať kedysi remeselné procesy, ako je praženie a miešanie, bol úspech. Ale aj tu je ľudská zložka zásadnou ako pre riadenie procesov praženia, tak pre vytváranie zmesí kombináciou vzácnych a veľmi odlišných kvalít vždy ideálnym spôsobom, aby bola kvalita kávy Kimbo konštantná. Prácu odvádzajú špičkové technológie, ale stále sú to skúsenosti a talent, ktorý riadi vývoj.

KIMBO
Poslaním Kimbo je šíriť taliansku kávu po celom svete a sprístupňovať na národnom i zahraničnom trhu kvalitný produkt, inšpirovaný neapolskou tradíciou, autenticky vyrobený v Taliansku, vyrobený najpokročilejšími technológiami, rešpektujúcimi ľudí a životné prostredie. Je to práca s nasadením a vášňou pre zachovanie a posilnenie talianskeho espressa, interpretácia vývoja zvykov a chuti tak, aby ponúkla produkt, ktorý je vždy aktuálny.

Káva Kimbo je venovaná tým, ktorí oceňujú bohatstvo nuansy, odlišnosti, detailov; tým, ktorí venujú náležitú úctu každej káve dňa.