(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

INTENSO 250g KIMBO

  • 4.79 € with Tax
  • 3.99 € ex Tax
INTENSO 250g KIMBO

Weight: 250.00g

Brand:

Product Code: 4142

EAN: 8002200601119

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 20
Mletá káva KIMBO s intenzívnou vôňou.

Bohatá zmes s plným charakterom, pražená v talianskom štýle, vyžarujúca intenzívnu nádhernú vôňou. Elegantná a pikantná, silná až po poslednú kvapku.

Čerstvá jemne mletá káva KIMBO s vynikajúcou tradičnou neapolskou chuťou známou po celom svete, ideálna na použitie v kávovaroch, filtračných strojoch, moka a espresso. Je balená vo vákuu, aby bola zaručená rovnaká sviežosť ako v deň, kedy boli zrna pražené.

Aroma INTENSO je zložená z vybraných kávových zmesí v pomere Arabica 50% a Robusta 50%.


Charakteristika kávy
ARÓMA
Intenzita
Bohatosť
CHUŤ
Sladkosť
Trvácnosť
TELO
PRAŽENIE
prazenie
KIMBO
KIMBO
KIMBO
Kvalita kávy Kimbo začína na kávových plantážach. Je to kvalita surovín, továrne a technológií, umné miešanie, tradičné praženie, ideálne balenie pre zachovanie všetkých vlastností, ktoré z Kimba robia jedinečnú kávu. A predovšetkým je to kvalita ľudí, ktorí pracujú, aby to všetko zaručili. Byť schopný automatizovať kedysi remeselné procesy, ako je praženie a miešanie, bol úspech. Ale aj tu je ľudská zložka zásadnou ako pre riadenie procesov praženia, tak pre vytváranie zmesí kombináciou vzácnych a veľmi odlišných kvalít vždy ideálnym spôsobom, aby bola kvalita kávy Kimbo konštantná. Prácu odvádzajú špičkové technológie, ale stále sú to skúsenosti a talent, ktorý riadi vývoj.

KIMBO
Poslaním Kimbo je šíriť taliansku kávu po celom svete a sprístupňovať na národnom i zahraničnom trhu kvalitný produkt, inšpirovaný neapolskou tradíciou, autenticky vyrobený v Taliansku, vyrobený najpokročilejšími technológiami, rešpektujúcimi ľudí a životné prostredie. Je to práca s nasadením a vášňou pre zachovanie a posilnenie talianskeho espressa, interpretácia vývoja zvykov a chuti tak, aby ponúkla produkt, ktorý je vždy aktuálny.

Káva Kimbo je venovaná tým, ktorí oceňujú bohatstvo nuansy, odlišnosti, detailov; tým, ktorí venujú náležitú úctu každej káve dňa.