0918 316 281
 

Indian Tonic Water Harry's 200ml Cipriani

  • 1.89 € with Tax
  • 1.58 € ex Tax
This product has a minimum quantity of 4

Weight: 0.20L

Brand:

Product Code: 9006

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 24
Tonic Harry´s.

Od „indického“ pôvodu až po stoly Harryho baru.

Tonic Harry’s je indická tonická voda, klasická a nadčasová. Tonic krištáľovo čistý a prísny, vyrobený bez akýchkoľvek aromatických ozdôb, ktoré by mohli skrývať jeho pravú podstatu. Tento typ ikonickej tonickej vody nemá obzvlášť silné čuchové tóny a je horký bez toho, aby bol príliš kyslý. Harry’s Tonic je ideálny na sprevádzanie ginu alebo vodky v ich legendárnych koktailových formách.

Tonic Harry’s pochádza z tradičných receptúr, stelesňuje esenciu sofistikovanosti a kvality, ponúka dokonalý doplnok k rôznym liehovinám alebo slúži ako osviežujúci nápoj samostatne. Horkosť pochádzajúca z mochyne mu dodáva jedinečný charakter, vďaka čomu je tonic Harry´s nevyhnutnou zložkou pri vytváraní nadčasových kokteilov alebo pri vychutnávaní si klasického zážitku s tonickou vodou.
cipriani
TRANSPARENTNÁ
FARBA
cipriani
NEUTRÁLNA
ARÓMA
cipriani
HORKÁ, ČERSTVÁ A PERZISTENTNÁ
CHUŤ

Zloženie: voda, cukor, oxid uhličitý, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; prírodná aróma, aróma chinín hydrochlorid.

Výživové údaje na 100ml výrobku: energia 142kJ / 33kcal, tuky 0g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0g, sacharidy 8g - z toho cukry 8g, vláknina 0g, bielkoviny 0g, soľ 0g.
ODBER IBA PO BALENIACH. OBJEDNÁVAJTE KUSY V POČTOCH 4, 8, 12, 16, 20, 24 ...
indian Tonic