(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Fagioli piccanti 400g Victoria

  • 1.09 € with Tax
  • 0.91 € ex Tax

Weight: 400.00g

Brand:

Product Code: 4026

EAN: 8000483300682

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 24
Fazuľa v pikantnej omáčke.

Pikantné fazule uvarené a ochutené čili omáčkou. Pre svoju výraznú chuť sú ideálne pre etnické recepty, ako sú tacos alebo pre špeciálne jedlá spárované s pancettou.
Fazuľa bohatá na bielkoviny a vlákninu je základom mnohých tradičných talianskych jedál a mnohých etnických jedál. Vďaka rozmanitosti chutí a farieb umožňujú vytvárať lákavé, chutné a zdravé recepty.

Zloženie: fazuľa, voda, paradajková šťava, cukor, soľ, škrob, arómy, korenie, antioxidant: kyselina askorbová.
Victoria - SAC
Victoria - SAC
SAC | Victoria
SAC, ktorá stojí za značkou Victoria, je spoločnosť, ktorá pôsobí v sektore konzervovaných potravín už viac ako päťdesiat rokov. Zrodila sa v roku 1965 v Carmagnole neďaleko Turína vďaka podnikateľskej iniciatíve Alda Oglina, ktorý si okamžite stanovil za cieľ exportovať taliansky produkt do celého sveta. Spoločnosť si zachováva svoj rodinný charakter a dodnes ju úspešne riadi rodina Oglino, ktorá jej dala medzinárodný rozmer, s obchodnými zastúpeniami v 5 štátoch, desiatkami výhradných distribútorov a zákazníkov vo viac ako 80 krajinách po celom svete.
Dušu firmy zameranej na export potvrdzuje podiel exportu, vyšší ako 95%. 
Značka Victoria, registrovaná a historicky známa v mnohých krajinách, má svoju silu vo vzťahu medzi vysokou kvalitou a primeranou cenou. Má za cieľ poskytnúť širokú a rôznorodú škálu návrhov schopných uspokojiť najrozmanitejšie potreby. Uchováva si tradície avšak vo vzťahu s inováciami receptúr.