(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Extra Cream Professional line 1kg KIMBO

  • 21.90 € with Tax
  • 18.25 € ex Tax

Weight: 1.00kg

Brand:

Product Code: 4055

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Neapolská zrnková káva vytvorená pre profesionálov.

KIMBO
Zmes pražených kávových zŕn vypestovaných v Brazílii, Kolumbii a Indii.

V talianskom Neapole upražená káva určená pre profesionálov spĺňajúca najnáročnejšie požiadavky milovníkov kvalitnej kávy. Extra Cream je vytvorená zo siedmich rôznych zmesí a pražená tradičnými postupmi, má dokonalo vyváženú sladkokyslú chuť.
Je ideálnou zmesou pre získanie skvelého espressa s dlhotrvajúcou bohatou penou. Ma stredný až vyšší obsah kofeínu.

Výborná je ako macchiato, pôvodné talianske cappuccino, latte alebo jemné espresso.
Káva KIMBO Extra Cream je zložená z vybraných kávových zmesí Arabiky a Robusty.
   Perfektná pre espresso aj cappuccino.
   Stredne prepražená
   Intenzívna chuť
   Bohatá pena
   Vôňa korenia a sladkého drievka
   Pre profesionálov
Zloženie: zmes kávových zŕn Arabica 50% a Robusta 50%.
Balená v ochrannej atmosfére.
KIMBO
KIMBO
Kvalita kávy Kimbo začína na kávových plantážach. Je to kvalita surovín, továrne a technológií, umné miešanie, tradičné praženie, ideálne balenie pre zachovanie všetkých vlastností, ktoré z Kimba robia jedinečnú kávu. A predovšetkým je to kvalita ľudí, ktorí pracujú, aby to všetko zaručili. Byť schopný automatizovať kedysi remeselné procesy, ako je praženie a miešanie, bol úspech. Ale aj tu je ľudská zložka zásadnou ako pre riadenie procesov praženia, tak pre vytváranie zmesí kombináciou vzácnych a veľmi odlišných kvalít vždy ideálnym spôsobom, aby bola kvalita kávy Kimbo konštantná. Prácu odvádzajú špičkové technológie, ale stále sú to skúsenosti a talent, ktorý riadi vývoj.

KIMBO
Poslaním Kimbo je šíriť taliansku kávu po celom svete a sprístupňovať na národnom i zahraničnom trhu kvalitný produkt, inšpirovaný neapolskou tradíciou, autenticky vyrobený v Taliansku, vyrobený najpokročilejšími technológiami, rešpektujúcimi ľudí a životné prostredie. Je to práca s nasadením a vášňou pre zachovanie a posilnenie talianskeho espressa, interpretácia vývoja zvykov a chuti tak, aby ponúkla produkt, ktorý je vždy aktuálny.

Káva Kimbo je venovaná tým, ktorí oceňujú bohatstvo nuansy, odlišnosti, detailov; tým, ktorí venujú náležitú úctu každej káve dňa.