(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Espresso Napoli 250g KIMBO

  • 5.69 € with Tax
  • 4.74 € ex Tax

Weight: 250.00kg

Brand:

Product Code: 4141

EAN: 8002200602116

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 20
Mletá káva KIMBO.
KIMBO

Každý vie, že espresso, ktoré sa pije v Neapole, je typická káva, najautentickejšie stvárnenie starovekého umenia, na ktoré sa celý svet pozerá s obdivom. So zmesou praženej mletej kávy Espresso Napoli vám KIMBO dáva šancu zažiť rovnaký neporovnateľný pôžitok z kávy vypitej v neapolskej kaviarni a vychutnať si jej jemnú chuť a bohatú trvalú krémovosť.

KIMBO Espresso Napoli je zmes starostlivo vybraných jemných kávových zmesí pečených podľa tradičnej Neapolskej receptúry. Káva je lahodne smotanová, má silnú chuť a bohatú arómu.
Je zložená zo zmesí 80% Arabica a 20% Robusta.

Aróma: 5/6
Telo: 6/6
Intenzita: 10/13
KIMBO
KIMBO
Kvalita kávy Kimbo začína na kávových plantážach. Je to kvalita surovín, továrne a technológií, umné miešanie, tradičné praženie, ideálne balenie pre zachovanie všetkých vlastností, ktoré z Kimba robia jedinečnú kávu. A predovšetkým je to kvalita ľudí, ktorí pracujú, aby to všetko zaručili. Byť schopný automatizovať kedysi remeselné procesy, ako je praženie a miešanie, bol úspech. Ale aj tu je ľudská zložka zásadnou ako pre riadenie procesov praženia, tak pre vytváranie zmesí kombináciou vzácnych a veľmi odlišných kvalít vždy ideálnym spôsobom, aby bola kvalita kávy Kimbo konštantná. Prácu odvádzajú špičkové technológie, ale stále sú to skúsenosti a talent, ktorý riadi vývoj.

KIMBO
Poslaním Kimbo je šíriť taliansku kávu po celom svete a sprístupňovať na národnom i zahraničnom trhu kvalitný produkt, inšpirovaný neapolskou tradíciou, autenticky vyrobený v Taliansku, vyrobený najpokročilejšími technológiami, rešpektujúcimi ľudí a životné prostredie. Je to práca s nasadením a vášňou pre zachovanie a posilnenie talianskeho espressa, interpretácia vývoja zvykov a chuti tak, aby ponúkla produkt, ktorý je vždy aktuálny.

Káva Kimbo je venovaná tým, ktorí oceňujú bohatstvo nuansy, odlišnosti, detailov; tým, ktorí venujú náležitú úctu každej káve dňa.