0918 316 281
 

CRODINO Arancia rosso 10x10cl

  • 9.60 € with Tax
  • 8.00 € ex Tax

Weight: 1.00L

Brand:

Product Code: 9096

EAN: 8000845065815

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Nealkoholický aperitív s jedinečnou horkosladkou príchuťou. Perlivý a červený, ideálny nápoj na popíjanie pri západe slnka.

Crodino je nealkoholický jednodávkový aperitív par excellence a v Taliansku je veľmi obľúbeným aperitívom. Tajomstvom jeho úspechu je jedinečná a podmanivá chuť získaná vďaka extraktu, ktorý sa od roku 1965 až dodnes získava podľa tradície zo zmesi nálevov a destilátov, byliniek a dôsledne vyberaných častí ovocia.

Crodino si môžete vychutnať k rôznym udalostiam, pre vyzdvihnutie intenzívnych citrusových a ovocných tónoch s korenistým nádychom sa Crodino odporúča podávať s ľadom a napríklad plátkom pomaranča, ale každý si ho môže pripraviť podľa vlastnej chuti. Ochutnajte Crodino doma alebo na akomkoľvek mieste, kde sa budete cítiť dobre, rozmaznávajte sa jeho jedinečnou chuťou a zaručene nadobudnete pocit, že život bude skvelý ako prechádzka talianskym západom slnka.
Crodino je symbolickou talianskou nealko alternatívou Aperolu. Zmiešaný so sódovou vodou pripomína Aperol Spritz.

VÔŇA: Citrusový červený pomaranč a korenisté tóny.
FARBA: Jasne červená s odleskami granátového jablka.
CHUŤ: Tóny čerstvého červeného pomaranča na charakteristickej korenistej horkosti Crodino.
pomaly !    vychutnávaj !
Crodino má svoj názov podľa Crodo, malého mestečka na severozápade Talianska, kde sa vyrába a plní do fliaš od roku 1965, od roku zrodu „Blond“ aperitívu.

Zloženie: voda, cukor, arómy, oxid uhličitý, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; chlorid sódny, farbivo: E122; E110 (nie je vhodné pre deti).

Výživové údaje na 100ml výrobku: energia 238kJ / 56kcal, tuky 0g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0g, sacharidy 14g - z toho cukry 14g, bielkoviny 0g, soľ 0.01g .

Balenie obsahuje 10 x 10cl fľašiek.
crodino