(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Bellini CIPRIANI 0,75L

  • 14.00 € with Tax
  • 11.67 € ex Tax

Weight: 0.75L

Brand:

Product Code: 9001

EAN: 8052278320399

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Šumivé víno s broskyňovým pyré.

bellini drink
Koktail má príjemnú nuansu, ktorá pripomína tonalitu jemných bielych broskýň. Elegantná a objímajúca kytica prekvapí svojou sviežosťou, ktorá zvyšuje jej ovocnosť. Vyvoláva sladkosť broskýň a zdobí voňavé bubliny.

Zloženie: víno Prosecco, voda, pyré z bielej broskyne 20%, broskyňový sirup, rektifikovaný zahustený mušt, antioxidant: kyselina askorbová, konzervačná látka: sorbát draselný, stabilizátor: xantánová guma a pektín, farbivá: karmín a betakarotén. Pridaný oxid uhličitý.
Obsahuje siričitany.

Alkohol: 5.5% ; Teplota skladovania: 15 - 20°C.
Pred podávaním jemne otočte dvakrát fľašu, aby sa broskyňová buničina premiešala s vínom.


BELLINI

Svetovo preslávený koktail Bellini je založený na suchom Proseccu a ovocnej dreni bielej broskyne.
Tento skvelý koktail prvý krát namiešal Giuseppe Cipriani z Harry's Bar v Benátkach a to v roku 1948. Pomenoval ho podľa miestneho umelca, ktorý maľoval víkendovú fotografiu v ružovej košeli, rovnakej farby ako tento nápoj. Za krátky čas sa z Bellini stal kultový nápoj po celom svete.

Keďže na trhu existuje veľa zlých kópií Bellini, v spolupráci Viticoltori Ponte z Veneta s Arrigom Ciprianim z Harry's Bar, ktorý osobne vyvinul vzorec pre toto aromatizované víno tak, aby čo najlepšie zosúladil pôvodný koktail, sa k vám dostáva Bellini vo fľaši, identicky s originálom. Výsledok je absolútne presvedčivý!


bellini-cipriani
Moderný retro dizajn fľaše zaujme na každej koktailovej párty, v každom období a určite u vás nemôže nikdy chýbať v chladničke, keď vás navštívia priatelia. Bellini nabudí vo vás lahodný letný pocit, budete túžiť po neskorých, teplých večerných hodinách so západom slnka a po dobrej atmosfére!