(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Acqua Panna Toscana 0,75L

  • 1.09 € with Tax
  • 0.91 € ex Tax
This product has a minimum quantity of 6

Weight: 0.75L

Brand:

Product Code: 9043

EAN: 8000815565253

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Prírodná voda nesýtená.

Minerálna voda Acqua Panna, zrodená v toskánskych kopcoch a plnená do fliaš priamo pri zdroji, vyniká jedinečným chuťovým profilom. Prirodzené pH 7,9 pri zdroji spolu s vyváženým zložením minerálov sú základom jej nezameniteľnej chuti, vďaka ktorej si ju vyberajú someliéri, kuchári a nároční konzumenti z celého sveta.

Dokonalá minerálna rovnováha Acqua Panna a pH 7,9 sú výsledkom 14-ročnej cesty medzi stáročnými skalami vo zvlnených toskánskych kopcoch až k prírodným prameňom v rezervácii Panna neďaleko Florencie.

Vďaka ľahkému otváraniu pomocou športového uzáveru je fľaša špeciálne navrhnutá pre životný štýl na cestách: zdvihnite uzáver a vychutnajte si nezameniteľnú chuť toskánskeho pokladu, výsledok dokonalej minerálnej rovnováhy a prirodzeného pH 7,9 pri zdroji. Veľkosť fľaše je navrhnutá pre držiak pohárov v aute, perfektne vás bude sprevádzať za každých okolností. Tiež je recyklovateľná, rovnako ako všetky formáty Acqua Panna.

Od New Yorku po Tokio, od Štokholmu po Kapské Mesto, Acqua Panna je minerálna voda, ktorú uprednostňujú najlepšie reštaurácie na svete. Poznajú a milujú ju nadšenci haute cuisine a tí, ktorí oceňujú dobrý vkus.

Obľúbenosť Acqua Panna ako vody pre haute cuisine nie je náhoda. Správna rovnováha medzi minerálnymi soľami a stopovými prvkami spolu s jej pH 7,9 ju robí ideálnou na doplnenie jedál rôznych kulinárskych tradícií a zvýraznenie kvalitných vín.

Zloženie: minerálna voda.

Látky vyjadrené v mg/L: bikarbonáty 106, kalcium 31.5, sulfáty 21.6, chlorid 7.3, silica 6.9, sodík 6.5, magnézium 6.5, dusičnany 2.9, draslík 0.8, fluorid <0.1, amónium <0.05, dusitan <0.002 .
Acqua Panna

Značka Acqua Panna patrí do rodiny San Pellegrino. Vodné zdroje Acqua Panna sa nachádzajú v Toskánsku, v oblasti Mugello, v nadmorskej výške okolo 800m. Nadmorská výška a zloženie pôdy dodáva vode jedinečnú minerálnu rovnováhu. Výsledkom je minerálna voda s nezameniteľnou chuťou a kvalitou, uznávaná medzinárodnými šéfkuchármi a someliérmi z celého sveta.
Voda sa do fliaš plní pri zdroji bez toho, aby sa podrobila akejkoľvek úprave, aby sa zachovala jeho prirodzená čistota. Počas tejto fázy sa vykonávajú početné a neustále kontroly pre zabezpečenie zachovania kvalitatívnych aspektov Acqua Panna. Čistota je zaručená tak absenciou zásahov, ktoré by mohli zmeniť jej pôvodné vlastnosti, ako aj použitím vhodných materiálov (nehrdzavejúca oceľ) a technológií, ktoré zaručujú, že operácie je možné vykonávať bez akéhokoľvek priameho zásahu.

Acqua Panna je úzko spätá s územím pôvodu, kde vyvierajú jej pramene. Počas renesancie bolo územie Panna súčasťou poľovníckej rezervácie rodiny Medici. Významná toskánska rodina, priaznivci umenia a kultúry, trávila prázdniny na týchto územiach, v krásnej toskánskej prírode, vychutnávala si miestne špeciality a pila vodu, ktorá prirodzene vytekala z prameňov prítomných v rezervácii.
Acqua Panna