(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Sottosopra bevanda a base di vino e amarene 500ml

  • 14.28 € with Tax
  • 11.90 € ex Tax
Sottosopra bevanda a base di vino e amarene 500ml

Weight: 0.50L

Brand:

Product Code: 9053

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Červené víno hlbokej rubínovej farby s amarantovými odleskmi - Montepulciano D 'Abruzzo s višňovým sirupom.

Víno s višňou je tradičným produktom regiónu Abruzzo. Existujú rôzne verzie, dokonca aj s pridaním alkoholu. V tomto prípade bolo použité výlučne vlasté Montepulciano D 'Abruzzo, do ktorého bol pridaný iba sirup z višní.

Víno s mimoriadne elegantnou a hladkou chuťou, príjemnou a osviežujúcou s primeranou kyslosťou, dobre vyvážené. Víno veľmi intenzívnej vône s tónmi červeného ovocia a s jemným náznakom kakaa.

Skvelo chutí s pečivom, čokoládovými a ovocnými koláčmi. Tiež pekné ladí so syrmi. Podáva sa chladené.Kde sa pestuje hrozno
Odroda: 100% Montepulciano d' Abruzzo
Oblasť: Abruzzo
Zber: druhá polovica októbra
Alkohol: 13%


Sottosopra
Cantina Collefrisio

Vinárstvo Collefrisio sa narodilo v kopcoch Frisa v Abruzze, zo spojenia Amedea De Luca a Antonia Patricelliho, vinárov tretej generácie. Vinárstvu, ktoré je položené v zemepisnom pásme vhodné na pestovanie viniča a výrobu vína, sa podarilo spojiť vysokokvalitný štandard s konzistentným počtom fliaš z viacerých viníc s celkovou rozlohou 35 hektárov, čím sa stalo stredne malým podnikom s orientáciou na kvalitné vína, pružne reagujúcim na požiadavky trhu. Collefrisio je schopné interne riadiť celý výrobný proces od zberu hrozna až po logistiku so zásielkami pre celý svet. Ponuka pre zákazníkov je doplnená o veľkolepú degustačnú miestnosť a rôzne vinárske podujatia.