(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Pesto alla Genovese 950g

  • 10.68€ with Tax
  • 8.90€ ex Tax

Weight: 950.00g

Brand:

Product Code: 4002

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Janovská bazalková omáčka.

Pri výrobe klasického bazalkového pesta zmiešame čerstvé listy so syrom a píniovými orieškami. S jedným pohárom bazalkového pesta Saclà môžete vytvoriť nekonečné množstvo autentických jedál a talianskych príloh – od piatkovej večernej pizze a cesnakového chleba až po krevetové cestoviny a kuracie tagliatelle.

Zloženie: bazalka 33%, voda, slnečnicový olej, strúhaný syr (mlieko), kešu oriešky, morská soľ, píniové oriešky, cesnak, glukóza, rastlinná vláknina, mliečne bielkoviny, arómy, upravený kukuričný škrob, regulátor kyslosti: kyselina mliečna.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: energia 1216kJ / 295kcal, tuky 28.6g - z toho nasýtené mastné kyseliny 3.7g, sacharidy 5.6g - z toho cukry 1.8g, bielkoviny 3.2g, soľ 0.1g.

Príprava: do uvarených a scedených cestovín pridajte janovskú bazalkovú omáčku Saclà, vmiešajte do cestovín a dochuťte strúhaným parmezánom a olivovým olejom.


Sacla
SACLA
Talianska spoločnosť Saclà bola založená v roku 1939 rodinou Ercole a už od svojho vzniku vložila politiku výlučne do kvality. Spojila vášeň, tradíciu a tie najkvalitnejšie ingrediencie, aby vždy priniesla na váš stôl tie najlepšie pochúťky, ako sú nakladaná zelenina, lahodné olivy či chutné omáčky, ktoré interpretujú a obohacujú najlepšiu taliansku gastronomickú tradíciu o typický štýl receptov Saclà. Dnes sú produkty Saclà známe po celom svete, spoločnosť dosiahla medzinárodnú prítomnosť na viac ako 60 trhoch so sieťou distribútorov a partnerov, no zostala rodinnou spoločnosťou, ktorú dnes riadi druhá a tretia generácia rodiny Ercole. Ich vášeň a láska k autentickému talianskemu jedlu zostáva hnacou silou technologického pokroku a inovácií nových produktov.