(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Pesto alla Genovese 190g Victoria

  • 1.56€ with Tax
  • 1.30€ ex Tax

Weight: 190.00g

Brand:

Product Code: 4155

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 12
Janovská bazalková omáčka.

Zelené pesto s jemnou príchuťou bazalky a píniových orieškov. Vďaka svojej plnej konzistencii je ideálne pre predjedlá alebo nátierky. Výborne ladí k cestovinám.

Zloženie: bazalka 40%, slnečnicový olej , syry 5% (zrejúci syr (mlieko, soľ, syridlo), syr Grana Padano (mlieko, soľ, lyzozým – vaječný proteín, protihrudkujúca látka: celulóza), píniové oriešky, zemiaky, glukózový sirup, extra panenský olivový olej 2%, soľ, cesnak, arómy, zvýrazňovač chuti: glutaman sodný, regulátor kyslosti: kyselina mliečna, antioxidant: kyselina askorbová.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: energia 821kJ / 196kcal, tuky 16.7g - z toho nasýtené mastné kyseliny 8.1g, sacharidy 4.6g - z toho cukry 4g, vláknina 9.6g, bielkoviny 2.8g, soľ 1.7g.

Príprava: do 500g uvarených a scedených cestovín pridáme 190g bazalkovej omáčky, vmiešame do cestovín a dochutíme strúhaným parmezánom a olivovým olejom.
Victoria - SAC
Victoria - SAC
SAC | Victoria
SAC, ktorá stojí za značkou Victoria, je spoločnosť, ktorá pôsobí v sektore konzervovaných potravín už viac ako päťdesiat rokov. Zrodila sa v roku 1965 v Carmagnole neďaleko Turína vďaka podnikateľskej iniciatíve Alda Oglina, ktorý si okamžite stanovil za cieľ exportovať taliansky produkt do celého sveta. Spoločnosť si zachováva svoj rodinný charakter a dodnes ju úspešne riadi rodina Oglino, ktorá jej dala medzinárodný rozmer, s obchodnými zastúpeniami v 5 štátoch, desiatkami výhradných distribútorov a zákazníkov vo viac ako 80 krajinách po celom svete.
Dušu firmy zameranej na export potvrdzuje podiel exportu, vyšší ako 95%.
Značka Victoria, registrovaná a historicky známa v mnohých krajinách, má svoju silu vo vzťahu medzi vysokou kvalitou a primeranou cenou. Má za cieľ poskytnúť širokú a rôznorodú škálu návrhov schopných uspokojiť najrozmanitejšie potreby. Uchováva si tradície avšak vo vzťahu s inováciami receptúr.