(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Panettone Regal Cioccolato 600g GENESI

  • 16.80€ with Tax
  • 14.00€ ex Tax

Weight: 600.00g

Brand:

Product Code: 5026

Availability: Seasonal product

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Panettone je sladká vianočná špecialita, originálna talianska pochúťka pôvodom z Milána. Počas sviatkov je táto špecialita obľúbená už po celom svete.

panettone
Prirodzene kvasený výrobok s vysokým tvarom typickým pre Panettone, povrch má narezaný priečnym rezom. Žlté cesto je obohatené o kvapky tmavej čokolády a čokoládový krém; s vanilkou Mananarou z Madagaskaru.

Panettone sa podáva krájané na vertikálne kúsky spoločne s teplými nápojmi alebo sladkým vínom, vhodné sú aj likéry typu Amaretto. V niektorých talianskych regiónoch sa podáva aj s mascarpone či zabaione.


Zloženie:
pšeničná múka, kvapky tmavej čokolády 17% [kakaová pasta, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, prírodné arómy. kakao min. 51%], čokoládový krém 15% [cukor, voda, glukózový sirup, horká čokoláda 5% (kakaová pasta, cukor, odtučnený kakaový prášok), sušené odstredené mlieko, sladený žĺtok, maslo (mlieko) ), etylalkohol, zahusťovadlo: upravený škrob, kakaový prášok 2%, konzervačná látka: sorban draselný], čerstvé vajcia z voľného chovu z Talianskych fariem, cukor, kvasinky z prírodného kvásku (pšenica), čerstvé maslo 7% (mlieko), čerstvý vaječný žĺtok z vajíčok z voľného chovu z Talianskych fariem, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselín rastlinného pôvodu, divoký kvetový med zo Sicílie, čerstvé mlieko 1%, čerstvá smotana (mlieko) 1%, celá morská soľ Cervia, kakaové maslo, prírodná vanilka Mananara z Madagaskaru 0.2%, prírodné arómy.

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1634kJ / 463kcal, tuky 20g - z toho nasýtené mastné kyseliny 12g, sacharidy 47g - z toho cukry 28g, vláknina 2.3g, bielkoviny 7.1g, soľ 0.54g.
Tento výrobok je u nás v predaji iba počas veľkonočných a vianočných sviatkov a objednávky prijímame iba v týchto obdobiach.