(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Macedonia candita 70g

  • 1.99€ with Tax
  • 1.66€ ex Tax

Weight: 70.00g

Brand:

Product Code: 4215

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 12
Macedonia candita
Zmes kandizovaného ovocia.

Škála príchutí, aby boli prípravy jedál ešte špeciálnejšie.
Bohaté kúsky kandizovaného mixovaného ovocia ideálne na obohatenie sušienok a parfaitov o príchute a farby, alebo v kombinácii s cestom na dodanie chuti a radosti aj tým najjednoduchším dezertom.

Pred pridaním do receptu kandizované ovocie zľahka pomúčime a zmiešame s cestom. Chuť kandizovaného ovocia môžeme obohatiť, ak ho necháme hodinu macerovať v troške likéru.

Zloženie: glukózovo-fruktózový sirup, Brassica (oxid siričitý), pomarančová kôra (oxid siričitý), citrónová kôra (oxid siričitý), cukor, koncentrovaná citrónová šťava, koncentráty (reďkovka, čierne ríbezle, jablko, svetlice, citrón), farbivo (svetlomodrá FCF).
Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, orechov, sóje a arašidov.
Bez prísad živočíšneho pôvodu.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: energia 1352kJ / 319kcal, tuky 0g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0g, sacharidy 75g - z toho cukry 63g, bielkoviny 0g, soľ 0.10g.
Paneangeli
Príbeh hovorí, že staršia a bohatá dáma, ktorá kupuje svoju špecialitu od mladého Ettore Riccardiho, je tak ohromená úspechom koláča, že zvolá: "Tento koláč je taký dobrý, akoby ho upiekli anjeli." Toto sú slová, ktoré inšpirovali historické logo spoločnost Paneangeli: v priebehu rokov mierne upravené, dodnes však má ako protagonistov dvoch malých anjelikov a ich sladkú tortu.

V roku 1932 sa zrodilo prvé vrecúško droždia Pane degli Angeli. Čoskoro sa anjeli začali venovať aj pizze a slaným koláčom. Postupom času sa stretli tradícia s inováciou a začali nový príbeh. Vďaka stále širšiemu sortimentu produktov, ktoré dokonale uspokojovali všetky potreby, sa Paneangeli stal magickým spojencom pre tých, ktorí radi doma pripravujú a zdobia sladké a slané produkty.
Krédom spoločnosti je sprevádzať ľudí kuchárskym zážitkom, ktorý ich uspokojuje a napĺňa. Z tohto dôvodu dnes rovnako ako včera ponúka rady, stále nové nápady a množstvo receptov. Ale predovšetkým sa jej sortiment každým dňom rozširuje, aby sa prispôsobil novým štýlom jedla, prípravám a dekoráciám.
PANEANGELI