(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

KIMBO Aroma INTENSO 250g

  • 4.79€ with Tax
  • 3.99€ ex Tax

Weight: 250.00g

Brand:

Product Code: 4142

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 20
KIMBO
Jemne mletá talianska káva.

Bohatá zmes s plným charakterom, pražená v talianskom štýle, vyžarujúca intenzívnu nádhernú vôňou. Elegantná a pikantná, silná až po poslednú kvapku.

Čerstvá jemne mletá káva KIMBO s vynikajúcou tradičnou neapolskou chuťou známou po celom svete, ideálna na použitie v kávovaroch, filtračných strojoch, moka a espresso. Je balená vo vákuu, aby bola zaručená rovnaká sviežosť ako v deň, kedy boli zrna pražené.

Aroma INTENSO je zložená z vybraných kávových zmesí v pomere Arabica 50% a Robusta 50%.

Charakteristika kávy
ARÓMA
Intenzita
Bohatosť
CHUŤ
Sladkosť
Trvácnosť
TELO
PRAŽENIE
prazenie
KIMBO
História Café do Brasil - Caffé Kimbo bola založená takmer pred polstoročím v Neapole, v hlavnom meste Espressa. V tomto nádhernom meste rodina Rubinovcov založila malú pražiareň, ktorá sa do desiatich rokov stala nepopierateľným lídrom medzi pražiarňami kávy v Neapole. Rok čo rok bol kladený dôraz na to, aby bola produkovaná vysoko kvalitná káva pre domácnosti a kaviarne, káva s jedinečnou chuťou, ktorá by odrážala skvelú neapolskú tradíciu. Kombinácia tejto tradície, inovatívne marketingové stratégie a výdatné investície do produkcie zabezpečili, že sa firma Café do Brasil stala dôležitou pražiarňou na celonárodnej úrovni.
Naša káva pochádza z talianskej pražiarne, je originálna, dovážaná priamo z Talianska.