(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Doppio Concentrato 140g Victoria

  • 0.48€ with Tax
  • 0.40€ ex Tax
Doppio Concentrato 140g Victoria

Weight: 140.00g

Brand:

Product Code: 4083

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 50
Dvojitý paradajkový koncentrát s obsahom sušiny 28%.

Dvojitý paradajkový koncentrát, získaný spracovaním 100% talianskych paradajok, ktorý je ideálnou ingredienciou na obohatenie omáčok a prepracovanejších prípravkov s farbou a chuťou. Môže sa použiť na doplnenie predjedla alebo hlavného jedla založeného na báze mäsa alebo rýb a tiež pre obohatenie rôznych prípravkov, či už vyžadujú dlhé alebo krátke varenie. Doppio Concentrato sa môže konzumovať samostatne alebo zriedený s vodou.

Zloženie: paradajky, soľ.
Obsah v sušine: 28%
Pôvod paradajok: EU


Výživové údaje na 100g výrobku: energia 384kJ / 91kcal, tuky 1g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0.1g, sacharidy 14.5g - z toho cukry 14.5g, vláknina 2.3g, bielkoviny 4.8g, soľ 1.02g.
Victoria - SAC
Victoria - SAC
SAC | Victoria
SAC, ktorá stojí za značkou Victoria, je spoločnosť, ktorá pôsobí v sektore konzervovaných potravín už viac ako päťdesiat rokov. Zrodila sa v roku 1965 v Carmagnole neďaleko Turína vďaka podnikateľskej iniciatíve Alda Oglina, ktorý si okamžite stanovil za cieľ exportovať taliansky produkt do celého sveta. Spoločnosť si zachováva svoj rodinný charakter a dodnes ju úspešne riadi rodina Oglino, ktorá jej dala medzinárodný rozmer, s obchodnými zastúpeniami v 5 štátoch, desiatkami výhradných distribútorov a zákazníkov vo viac ako 80 krajinách po celom svete.
Dušu firmy zameranej na export potvrdzuje podiel exportu, vyšší ako 95%. SAC je súčasťou Casalasco del Pomodoro Consortium, najväčšej talianskej skupiny na spracovanie paradajok.
Značka Victoria, registrovaná a historicky známa v mnohých krajinách, má svoju silu vo vzťahu medzi vysokou kvalitou a primeranou cenou. Má za cieľ poskytnúť širokú a rôznorodú škálu návrhov schopných uspokojiť najrozmanitejšie potreby. Uchováva si tradície avšak vo vzťahu s inováciami receptúr. Hlavným produktom sú paradajky, koncipované vo všetkých možných podobách.