(0)31 / 38 131 70  (0)905 247 655
 

Cedrata Soda 180ml

  • 1.07€ with Tax
  • 0.89€ ex Tax
This product has a minimum quantity of 6

Weight: 0.18L

Brand:

Product Code: 9003

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Sýtený nealkoholický nápoj s cédrovou príchuťou.
Cedrata
Tento drink sa narodil v roku 1956, s ideálnou váhou, v slávnej čírej sklenenej fľaši. Cedrata je historický taliansky nápoj: šumivý nealkoholický ľahko-kyslý, ktorý sa vyznačuje vôňou cédru. Podáva sa v sklenenom pohári s ľadom ozdobený plátkom citróna a listom citrónovej trávy.

Skutočný dizajnový šperk!
Cedrata
CEDRATA SODA TASSONI začala ako "evolúcia" tradičného sirupu. Sladká s náznakom kyslosti, jasne žltej farby. Nesie vôňu citrónového ovocia, z ktorého Tassoni extrahuje éterické oleje, aby nápoj získal prirodzenú arómu, ktorá ho charakterizuje.
Pôvodne pripravená z citrónov odrody Cytrus Medica, ktoré sa pestujú na západnom pobreží jazera Garda, dnes vyrábaná z citrónov Diamante, ktoré rastú v slnečnom južnom regióne Kalábria v Taliansku.

Fľaša sa vyrába z číreho hrubého priehľadného skla na efekt podobný citrónovej šupke, čím sa zvyšuje farba a jasnosť nápoja.

• • •
Cedrata


Zloženie: voda, cukor, oxid uhličitý, korektor kyslosti: kyselina citrónová, prírodné arómy: citrón, citrusové plody, kvet svetlice.

Výživové údaje na 100g výrobku: energia: 280 kJ/ 67kcal, tuk: 0g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0g, sacharidy: 16.4g - z toho cukry: 16.4g, bielkoviny: 0g, soľ: 0g.