0918 316 281
 

Bellini Virgin 4x180ml CIPRIANI

  • 9.99 € with Tax
  • 8.33 € ex Tax
This product has a minimum quantity of 4

Weight: 0.72L

Brand:

Product Code: 9005

EAN: 8001620016879

Availability: In Stock

Info for larger orders
Number of pieces in a carton: 6
Koktail Bellini bez alkoholu.

bellini drink
Doprajte si nadčasovú eleganciu Bellini, teraz bez alkoholu s Cipriani Virgin Bellini.

Cipriani Virgin Bellini predstavuje prepracované prevedenie slávneho kokteilu, ktorý je teraz ponúkaný v nealkoholickej verzii rafinovanej elegancie. Tento lahodný nealkoholický nápoj, ktorý je dostupný v praktických 180 ml fľašiach, balených v súpravách po 4, je ideálny na vychutnanie samostatne alebo ako základný prvok v kreatívnej mixológii.

V súlade s tradíciou kvality domu Cipriani, Virgin Bellini stelesňuje vynikajúcu zmes chutí pripomínajúcich klasické Bellini a poskytuje sofistikovaný zážitok bez alkoholu. Jeho základ tvoria vysokokvalitné ingrediencie, ktoré kombinujú pyré z bielej broskyne s minerálnou vodou, čím ponúka jedinečnú a osviežujúcu chuť.

Nealkoholický Virgin Bellini je vynikajúci pre mixológiu a umožňuje nadšencom kokteilov experimentovať a vytvárať personalizované nápoje. Jeho všestrannosť a výrazná chuť z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú rafinované chvíle potešenia bez alkoholu.

Zloženie: voda, biele broskyňové pyré 15%, cukor, oxid uhličitý, arómy, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; stabilizátor: E1450; antioxidant: kyselina askorbová; konzervačná látka: sorban draselný; farbivo: beta karotén (E160a).

Výživové údaje na 100ml výrobku: energia 193kJ / 45kcal, tuky 0g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0g, sacharidy 10.6g - z toho cukry 10.4, vláknina 0g, bielkoviny 0.1g, soľ 0g.


bellini drink
VYTVORTE SI VLASTNÝ KOKTEIL BELLINI
V minulej ére očarujúcich kokteilových večerov bolo vytvorenie dokonalého Bellini exkluzívnym rituálom. Oddaný remeselník trávil svoje dni starostlivým ručným výberom tých najlepších bielych broskýň, ktorých bledá dužina popierala symfóniu chuti vo vnútri. Každá broskyňa bola potom rozpolená a starostlivo odkôstkovaná predtým, než sa podrobila konečnému testu – jemným ručným stláčaním, aby sa uvoľnila jej vzácna esencia.

Táto ambrózia, kaskáda šťavy a dužiny, sa potom starostlivo precedila cez chinois, kužeľové sito utkané z najjemnejšej sieťoviny. Až potom sa premenil na ružový elixír, ktorý sa stal srdcom Bellini. Tento vynikajúci nektár bol potom spojený s Proseccom, talianskou kráľovskou triedou šumivých vín, pochádzajúcou z posvätných oblastí Trevisa.

Ak chcete dosiahnuť skutočnú Bellini blaženosť, vyhľadajte legendárny Bellini Zero Cipriani, vrchol broskyňovej dokonalosti. Vo vychladenom pohári Bellini ho skombinujte s veľmi studeným, suchým Proseccom v "tajnom pomere" – jedna tretina Prosecca a dve tretiny Bellini Zero Cipriani pre každý nebeský výtvor. A tak je Bellini znovuzrodený, čo je dôkazom nadčasovej elegancie a pretrvávajúcej príťažlivosti exkluzivity.
ODBER IBA PO BALENIACH. OBJEDNÁVAJTE KUSY V POČTOCH 4, 8, 12, 16, 20, 24 ...